Cortina U4 mini 24 inch tweedehands kinderfiets
- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 46 cm |
|---|---|
| Bovag garantie | 1 jaar |
| Geadviseerde lichaamslengte | 130 cm - 140 cm, 135 cm - 145 cm, 140 cm - 150 cm, 145 cm - 155 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 3 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Zithouding | Comfortabel |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Staat ketting & tandwielen | Licht gebruikt |
| Wielmaat | 24 inch |
| Bandbreedte | 47 mm |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Soort rem | Terugtraprem |
Cortina U4 mini 24 inch tweedehands kinderfiets
Rij er hip bij met deze nette 24 inch kinderfiets. Cortina staat bekend om zijn modieuze U4 transport fiets en dit is het kleine zusje daarvan. Komt met 3 versnellingen, wat tegen de wind in fietsen naar school een stuk gemakkelijker maakt. Afgemonteerd met terugtraprem. In goede staat.