Trek LM500+ 50 cm tweedehands e-bike
- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 50 cm |
|---|---|
| Bovag garantie | 1 jaar |
| Geadviseerde lichaamslengte | 160 cm - 170 cm |
| Groepset | Shimano Steps |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Actief |
| Motor | Shimano Steps |
| Positie motor | Middenmotor |
| Accu positie | Bagagedrager accu |
| Accu | 418 Wh |
| Modeljaar | 2006 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Magura HS11 |
| Bandbreedte | 40 mm |
| Soort rem | Hydraulische velgremmen |
Trek LM500+ 50 cm tweedehands e-bike
Deze Trek e-bike heeft een Shimano Steps groepset voor het optimaal vloeiend schakelen. De daarbij behorende accu biedt een 418 Wh accucapaciteit. Kilometerstand: 12127
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer