- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten in het weekend.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 30 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Verpakkingen | Fles |
|---|---|
| Model | Seal tyre sealant with beadblock |
Squirt Seal met BeadBlock sealant
Squirt Seal met BeadBlock sealant is een ammoniakvrije latexoplossing die natuurlijke microvezels en BeadBlock-deeltjes bevat. Samen vormen ze een permanente, versterkte rubberprop in gaatjes tot 6mm. Deze sealant laat zijwanden niet aan elkaar kleven en bevat corrosieremmers. Dit product is geschikt voor all terrain binnenbanden en tubeless banden. Gebruik deze sealant in temperaturen tussen de -20°C en +40°C zodra je lekrijdt.
Hoe gebruik je de Squirt Seal met BeadBlock sealant?
De Squirt Seal met BeadBlock sealant is biologisch afbreekbaar en makkelijk te verwijderen uit je fietsband. Om deze sealant te gebruiken, moet de band vrij zijn van vuil, olie, andere dichtingsmiddelen of productiechemicaliën (bij nieuwe banden). Was de binnenkant vervolgens grondig en veeg af met een reinigingsmiddel, voordat je de sealant aanbrengt:
1. Draai het wiel en zet het ventiel op vier of acht uur.
2. Verwijder het binnenwerk van het ventiel.
3. Schud de fles goed en verwijder de verzegeling.
4. Bevestig de meegeleverde flexibele slang op het mondstuk van het ventiel. Spuit vervolgens de gewenste hoeveelheid afdichtmiddel in de band.
5. Pomp de band op tot de juiste spanning en houd deze op spanning volgens de specificaties van de fabrikant.
Let wel op dat nieuwe banden binnen de eerste paar uren op de fiets wat afdichtmiddel absorberen. Dit komt door de poreusheid van het rubber. Bewaar de resterende Squirt Seal met BeadBlock sealant (met de dop erop) en vul het indien nodig bij.
Hoeveel sealant heb je nodig?
|
Type band |
ml |
|
MTB 26” en 27.5” |
80-100ml |
|
MTB 29” |
100-120ml |
|
Gravelbike |
70-90ml |
|
Racefiets |
60-80ml |
Koop deze sealant voor jouw fietsbanden
Bestel de Squirt Seal met BeadBlock sealant in onze webshop en stap goed voorbereid op jouw sportfiets. Je kunt dit middel ook bij Rullens Fietsen in de fysieke winkel in Wouw kopen. Zo kun jij voortaan onderweg ieder lek in jouw band dichten.