- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 57 cm |
|---|---|
| Bovag garantie | 3 maanden |
| Geadviseerde lichaamslengte | 175 cm - 185 m |
| Groepset | Shimano Nexus 3 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Comfortabel |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Modeljaar | 2010 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Tektro |
| Bandbreedte | 47 mm |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Sparta Pick-Up 57 cm tweedehands stadsfiets
Stevige en moderne damesfiets. Helemaal nagekeken en gecontroleerd. 3 versnellingen en veilige rollerbrake remmen.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer