Sparta Pick-Up 54 cm tweedehands stadsfiets
- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 54 cm |
|---|---|
| Bovag garantie | 1 jaar |
| Geadviseerde lichaamslengte | 165 cm - 175 cm |
| Groepset | SRAM i-Motion 3 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Comfortabel |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Bandbreedte | 47 mm |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Soort rem | Terugtraprem |
Sparta Pick-Up 54 cm tweedehands stadsfiets
De Sparta Pick-Up wordt gekenmerkt door een dubbele standaard, bagagedrager voor en kleur. Deze stadsfiets beschikt over een terugtraprem.