Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer
| Framemaat | 53 cm |
|---|---|
| Bovag garantie | 1 jaar |
| Geadviseerde lichaamslengte | 165 cm - 175 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 8 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Zithouding | Comfortabel |
| Motor | Sanyo Compact Hub Motor |
| Positie motor | Voorwielmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 300 Wh |
| Modeljaar | 2015 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Nexus |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Deze e-bike heeft de accu in het frame gemonteerd en beschikt over een 8-speed Shimano Nexus groepset.
We gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Aanvaard alle cookies’ te klikken, stem je in met ons gebruik van cookies.