Sparta B3 57 cm tweedehands e-bike
- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 57 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 175 cm - 185 m |
| Groepset | Shimano Nexus 8 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Actief |
| Motor | Bosch |
| Positie motor | Middenmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Bagagedrager accu |
| Accu | 400 Wh |
| Modeljaar | 2015 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Magura HS11 |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Soort rem | Hydraulische velgremmen |
Sparta B3 57 cm tweedehands e-bike
Sterke Bosch premium 65nm midden motor. Shimano Nexus 8 versnelling premium naaf. Comfortabele head schock voorvering. 400 watt accu capaciteit. Nette en goede elektrische heren fiets. Kilometer stand slecht 2408. Helemaal nagekeken en gecontroleerd.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer