Montego Herintage 53 cm tweedehands stadsfiets
- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 53 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 165 cm - 175 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 3 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Actief |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Modeljaar | 2010 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Nexus |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Montego Herintage 53 cm tweedehands stadsfiets
Eenvoudige betrouwbare damesfiets. Betrouwbare naafdynamo met led verlichting. Nieuwe ketting en tandwielen. Helemaal nagekeken en gecontroleerd.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer