- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 26 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 105 cm - 115 cm |
| Instap | Hoog |
| Soort fiets | Kinderfiets |
| Zithouding | Sportief |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 16 inch |
| Bandbreedte | 47 mm |
| Soort rem | Terugtraprem |
Loekie Pick-Up 26 cm tweedehands
De Loekie Pick-Up is een mooie fiets voor jongens. Deze fiets is gemaakt om veilig te leren fietsen, met onder andere een terugtraprem.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer