Koga Pace B10 M tweedehands e-bike
- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | M, 54 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 170 cm - 180 cm |
| Groepset | Enviolo NuVinci Optimized |
| Instap | Hoog |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Actief |
| Motor | Bosch Performance Line CX |
| Positie motor | Middenmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 750 Wh |
| Modeljaar | 2020 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Nexus |
| Bandbreedte | 62 mm |
| Soort rem | Hydraulische schijfremmen |
Koga Pace B10 M tweedehands e-bike
750 Wh accu met bereik van 70 - 135 km. IJzersterke Bosch Performance Line Smart CX motor (85 Nm) geeft ongekende kracht. Bosch Smart systeem: Alles inzien op jouw eBike Flow-app. Bosch Kiox 300 is overzichtelijk en heeft navigatie. Traploze Enviolo naafversnelling: altijd de juiste versnelling. Schijfremmen uitstekende remkracht in alle weersomstandigheden.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer