Koga E-Active 50 cm tweedehands e-bike
- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 50 cm |
|---|---|
| Bovag garantie | 1 jaar |
| Geadviseerde lichaamslengte | 160 cm - 170 cm |
| Groepset | Shimano Deore 3x9 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Comfortabel |
| Motor | Sanyo Compact Hub Motor |
| Positie motor | Voorwielmotor |
| Versnellingstype | Derailleurversnelling |
| Accu positie | Bagagedrager accu |
| Accu | 400 Wh |
| Modeljaar | 2012 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Deore |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 3x 9-speed |
| Soort rem | Velgrem |
Koga E-Active 50 cm tweedehands e-bike
De Koga E-Active heeft een Shimano Deore 3x9 derailleurversnelling en bagagedrageraccu met een capaciteit van ruim 400 Wh. Kilometerstand: 3138 kilometer
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer