Kalkhoff Entice 7+ Excite ABS
Sorry, de Kalkhoff Entice 7+ Excite ABS komt helaas niet meer op voorraad.
Vergelijkbare producten
6.399,-
5.999,-
5.499,-
5.399,-
5.299,-
5.199,-
4.899,-
4.799,-
4.499,-
4.399,-
4.399,-
4.299,-
Kalkhoff Entice 7+ Excite ABS
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €39,95 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Motor | Bosch performance line CX (85 Nm) |
| Positie motor | Middenmotor |
| Versnellingen | Shimano Cues 11-speed |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 800 Wh |
| Modeljaar | 2025 |
| Wielmaat | 28 inch |
| Communicatie e-bike | Bosch Smart system BES3 |
| Soort rem | Hydraulische schijfremmen |
| Merk motor | Bosch |
| Display | Bosch Kiox 500 |
Kalkhoff Entice 7+ Excite ABS – Premium elektrische full-suspension SUV e-bike
De Kalkhoff Entice 7+ Excite ABS is dé elektrische full-suspension SUV e-bike voor avonturiers die geen grenzen kennen. Uitgerust met de krachtige Bosch Performance Line CX Smart System motor (85 Nm) en de grote Bosch PowerTube accu (800 Wh), fiets je tot maar liefst 150 km op een enkele lading. Deze premium elektrische fiets biedt moeiteloze ondersteuning op zowel verharde wegen als uitdagende offroad-paden.
Comfortabel én veilig offroad avontuur
Met een volledig geveerd aluminium frame en 130 mm veerweg (120 mm bij dames-frame), brengt de Entice 7+ Excite ABS optimaal comfort en stabiliteit op elk terrein. De SR Suntour Mobie36-voorvork met geïntegreerd ABS en de krachtige Magura MT C ABS-schijfremmen zorgen daarbij voor uitzonderlijke veiligheid en controle, zelfs bij steile afdalingen of onverwachte situaties. Dankzij de verstelbare Cockpit 2.0 stuurpen en Allroad Riser stuur vind je altijd de ideale zithouding.
Kalkhoff App
De Kalkhoff Entice 7+ Excite ABS is een van de eerste Kalkhoffs waarmee gebruik gemaakt kan worden van de Kalkhoff app en de GPS module. Deze app is een slimme en veilig oplossing waarmee je je telefoon kan verbinden met je fiets. Hierdoor kan je 24/7 je fiets vinden via GPS-tracking, bij diefstal (of vermoeden van) krijg je zelfs een melding. Ook kan je in realtime je ritgegevens zien waardoor je snelheid, actieradius en accustatus makkelijk kan zien. Als je een e-bike met een GPS-module koopt, is de dataverbinding twee jaar inbegrepen. Daarna kost een verlenging van 12 maanden €39,95.
Hoogwaardige afmontage voor maximale prestaties
Deze premium Kalkhoff e-bike is uitgerust met betrouwbare Shimano XT Linkglide 11-speed schakeltechnologie, waarmee je soepel en snel schakelt onder alle omstandigheden. De brede Schwalbe Johnny Watts 365 banden bieden extra grip, terwijl de Selle Royal ON zadel en Ergon GS10 Evo handvatten bijdragen aan langdurig rijcomfort. Praktische toevoegingen zoals de MIK achterdrager (tot 25 kg belasting), Supernova Mini 3 Pro koplamp met grootlichtfunctie en stevige aluminium spatborden maken deze fiets compleet voor elk avontuur.
Belangrijkste specificaties:
- Motor: Bosch Performance Line CX Smart System (85 Nm)
- Accu: Bosch PowerTube Li-Ion 800 Wh (actieradius tot 150 km)
- Versnellingen: Shimano XT Linkglide, 11-speed (11-50 cassette)
- Remmen: Magura MT C ABS, hydraulisch, 203 mm schijven voor en achter
- Banden: Schwalbe Johnny Watts 365 Performance Reflex
- Totaal toegestaan gewicht: 170 kg
Wil je de kracht, comfort en veiligheid van de Kalkhoff Entice 7+ Excite ABS zelf ervaren? Kom langs bij Rullens Fietsen in Wouw voor een uitgebreide proefrit of bestel jouw premium SUV e-bike vandaag nog online!
Elektrische fietsen keuze hulp
Welke elektrische fiets heb ik nodig? Het kan moeilijk zijn om te ontdekken welke elektrische fiets je precies zoekt en waar je op moet letten. Bij ons in de winkel krijgen we deze vraag met regelmaat. Daarom hebben we onze meest gestelde vragen en antwoorden in een blogpost verwerkt. Klik hier! voor onze uitlegblog over elektrische fietsen.
Vergelijkbare producten
Kalkhoff Image
De Kalkhoff Image fietsen zijn verkrijgbaar in verschillende maten. Kijk hieronder voor de aangeraden maten. Let op, dit is een indicatie, werkelijke ideale maat kan verschillen.
| Framemaat | Lengte (cm) |
|---|---|
| S | Geschikt voor 150 - 166 cm |
| M | Geschikt voor 160 - 186 cm |
| L | Geschikt voor 174 - 191 cm |
| XL | Geschikt voor 187 - 196 cm |
LET OP: Gebruik de bovenstaande tabel alleen als referentie.
Val je tussen 2 maten in kies dan voor de kleinere maat, twijfel je nog steeds? Via de website van Merida kan je jouw eigen framemaat berekenen.
Neem contact met ons op om een meting te doen en de juiste maat te bepalen.
Door naar verhouding korte/lange benen, korte/lange armen of kort/lang bovenlichaam kan van deze maattabel worden afgeweken.