Giant Ease E+ 1 50 cm tweedehands e-bike
- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 50 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 160 cm - 170 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 8 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Actief |
| Motor | Giant |
| Positie motor | Voorwielmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Bagagedrager accu |
| Accu | 800 Wh |
| Modeljaar | 2015 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Nexus |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Giant Ease E+ 1 50 cm tweedehands e-bike
Betrouwbare Giant Ease-E E-Bike. Dubbele accu voor extra vele kilometers. Krachtige Panasonic Syncdrive voorwiel motor. Helemaal nagekeken en gecontroleerd.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer