Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer
| Framemaat | 55 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 165 cm - 175 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 3 |
| Instap | Hoog |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Actief |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Modeljaar | 2014 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Tektro Tenera |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Een stadsfiets met hoge instap en Shimano Nexus 3-speed versnellingen.
We gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Aanvaard alle cookies’ te klikken, stem je in met ons gebruik van cookies.