BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer
| Framemaat | 56 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 175 cm - 185 m |
| Groepset | Shimano Acera |
| Instap | Hoog |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Actief |
| Versnellingstype | Derailleurversnelling |
| Modeljaar | 2017 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Acera |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 27 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Betrouwbare en degelijke stadsfiets. 3x9-speed derailleurversnelling van Shimano Acera. Actieve fietshouding.
We gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Aanvaard alle cookies’ te klikken, stem je in met ons gebruik van cookies.