Gazelle Grenoble C8 HMB 53 cm tweedehands e-bike
- Boven de €50 gratis verzending met DHL of naar een DHL ophaalpunt.
- Voor 16:00 besteld op werkdagen dezelfde dag verzonden.
- We verzenden geen pakketten op dinsdag, zaterdag en zondag.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie vanaf €100.
- 14 dagen retourrecht, makkelijk retourneren dmv onze retourportal.
Specificaties
| Framemaat | 53 cm |
|---|---|
| Bovag garantie | 1 jaar |
| Geadviseerde lichaamslengte | 170 cm - 180 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 8 |
| Instap | Hoog |
| Reserve sleutel | Ja |
| Zithouding | Comfortabel |
| Motor | Bosch ActiveLine Plus |
| Positie motor | Middenmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 500 Wh |
| Staat ketting & tandwielen | Licht gebruikt |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Tektro HD-T280 |
| Bandbreedte | 47 mm |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Soort rem | Hydraulische schijfremmen |
Gazelle Grenoble C8 HMB 53 cm tweedehands e-bike
Deze luxe elektrische fiets komt uit 2021 en dit model wordt nog steeds nieuw verkocht maar dan met de nieuwe smart motor. De Gazelle Grenoble is een van de meest comfortabele modellen van gazelle door de rechte zit, de verende zadelpen en verende voorvork. Onderhouds arm door de dichte kettingkast en naafversnellingen. De verlichting werkt op de accu waardoor je geen batterijen hoeft te vervangen. Er is maar 2852 km op gereden en daarom is de fiets in goede staat. Door de 500 Wh accu is het mogelijk om lange stukken te rijden. De nieuwprijs van deze fiets is 3499. Komt met 12 maanden Bovag garantie.