Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer
| Framemaat | 58 cm |
|---|---|
| Bovag garantie | 3 maanden |
| Geadviseerde lichaamslengte | 175 cm - 185 m |
| Groepset | Sram |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Comfortabel |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Modeljaar | 2003 |
| Staat ketting & tandwielen | Licht gebruikt |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Batavus Jagwire |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Deze Batavus Monaco beschikt over een Sram 3-speedversnelling en is ideaal voor naar werk of het café.
We gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Aanvaard alle cookies’ te klikken, stem je in met ons gebruik van cookies.