Trek Verve 2 Disc 50 cm tweedehands stadsfiets
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 50 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 160 cm - 170 cm |
| Groepset | Shimano Altus |
| Instap | Hoog |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Actief |
| Versnellingstype | Derailleurversnelling |
| Modeljaar | 2021 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Altus |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 27 |
| Soort rem | Hydraulische schijfremmen |
Trek Verve 2 Disc 50 cm tweedehands stadsfiets
Deze Trek beschikt over een Shimano Altus 3x9-speed derailleurversnelling, Shimano Altus schijfremmen en 37 mm banden.
BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer