Stromer ST5 Pinion 52 cm tweedehands speed-pedelec
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 52 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 170 cm - 180 cm |
| Groepset | Stromer Smart Shift |
| Instap | Hoog |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Sportief |
| Motor | Stromer SYNO Sport 850W |
| Positie motor | Achterwielmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 983 Wh |
| Modeljaar | 2024 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 27,5 inch |
| Type rem | TRP |
| Bandbreedte | 57 mm |
| Aantal versnellingen | 12 |
| Soort rem | Hydraulische schijfremmen |
Stromer ST5 Pinion L tweedehands speed-pedelec
Moeiteloos 45km/u fietsen met de extreem krachtige achterwielmotor van 850W met 48Nm koppel. Eindeloos en naadloos schakelen met de Pinion Smart Shift naaf en riemaandrijving. Geluidsmodule en keyless entry. Ingebouwd antiblokkeersysteem (ABS).