Stromer ST3 XL tweedehands speed-pedelec
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 58 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 180 cm - 190 cm |
| Groepset | Shimano Deore XT 1x11 |
| Instap | Hoog |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Sportief |
| Motor | Stromer SYNO Drive II 820W |
| Positie motor | Achterwielmotor |
| Versnellingstype | Derailleurversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 814 Wh |
| Modeljaar | 2021 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 27,5 inch |
| Type rem | TRP |
| Bandbreedte | 57 mm |
| Aantal versnellingen | 11 |
| Soort rem | Hydraulische schijfremmen |
Stromer ST3 XL tweedehands speed-pedelec
Schitterende en goede speed-pedelec. De Stromer ST3 is voor snel en krachtig willen rijden. De SYNO Drive II motor ondersteunt je tot 45 km/u. Zowel voor alledaags gebruik als avontuurlijke ritten. Kilometerstand 7252 km.
BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer