BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer
| Framemaat | 60 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 180 cm - 190 cm |
| Groepset | Shimano Deore XT 1x11 |
| Instap | Hoog |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Sportief |
| Motor | Stromer SYNO Drive II 820W |
| Positie motor | Achterwielmotor |
| Versnellingstype | Derailleurversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 750 Wh |
| Modeljaar | 2019 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | TRP |
| Aantal versnellingen | 11 |
| Soort rem | Hydraulische velgremmen |
Alle tweedehands fietsen zijn van hoge kwaliteit en door onze fietsenmaker helemaal gecontroleerd.
We gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Aanvaard alle cookies’ te klikken, stem je in met ons gebruik van cookies.