BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer
| Framemaat | 57 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 175 cm - 185 m |
| Groepset | Shimano Nexus 8 |
| Instap | Hoog |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Actief |
| Motor | Bosch ActiveLine Plus |
| Positie motor | Middenmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Bagagedrager accu |
| Accu | 400 Wh |
| Modeljaar | 2020 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Magura |
| Bandbreedte | 42 mm |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Soort rem | Hydraulische velgremmen |
Deze Sparta beschikt over een Shimano Nexus 7-speed naafversnelling, Magura schijfremmen en 42 mm banden.
We gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Aanvaard alle cookies’ te klikken, stem je in met ons gebruik van cookies.