BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer
| Framemaat | 48 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 160 cm - 170 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 8 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Actief |
| Motor | Bosch ActiveLine Plus |
| Positie motor | Middenmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 400 Wh |
| Modeljaar | 2023 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Tektro |
| Bandbreedte | 50 mm |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Soort rem | Hydraulische schijfremmen |
Betrouwbare en degelijke e-bike. Helemaal nagekeken en gecontroleerd.
We gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Aanvaard alle cookies’ te klikken, stem je in met ons gebruik van cookies.