Sparta Country Tour 53 cm tweedehands e-bike
- Fiets op voorraad? Kom in de winkel langs voor een testrit!
- Fiets uitsluitend aan te schaffen in de winkel.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 53 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 170 cm - 180 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 7 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Comfortabel |
| Motor | Sparta Ion |
| Positie motor | Voorwielmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 250 Wh |
| Modeljaar | 2014 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Nexus |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Soort rem | Velgrem |
Sparta Country Tour 53 cm tweedehands e-bike
Betrouwbare en degelijke e-bike. Helemaal nagekeken en gecontroleerd.