Koga Tour 53 cm tweedehands fiets
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 53 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 170 cm - 180 cm |
| Groepset | Shimano Deore 1x10 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Comfortabel |
| Versnellingstype | Derailleurversnelling |
| Modeljaar | 2017 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Magura |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 10 |
| Soort rem | Hydraulische velgremmen |
Koga Tour tweedehands fiets 53 cm
LET OP: Omgebouwde elektrische damesfiets. Alle elektrische delen zijn gedemonteerd. En vervangen door Nieuwe onderdelen. Resultaat een heel robuuste en betrouwbare fiets. Je fiets wordt altijd rijklaar geleverd. Tring! De beste service ? Die is altijd inbegrepen. Elke fiets wordt afgesteld door een echte vakman. Altijd fluitend wegfietsen.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer