Koga Miyata Tesla-S 57 cm tweedehands e-bike
- Fiets op voorraad? Kom in de winkel langs voor een testrit!
- Fiets uitsluitend aan te schaffen in de winkel.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 57 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 175 cm - 185 m |
| Groepset | Shimano LX |
| Instap | Hoog |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Sportief |
| Motor | Koga Ion |
| Positie motor | Achterwielmotor |
| Versnellingstype | Derailleurversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Modeljaar | 2007 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Magura |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 21 |
| Soort rem | Velgrem |
Koga Miyata Tesla-S 57 cm tweedehands e-bike
Sportieve en nette heren E-Bike. Zeer stille en soepele achterwiel motor. Sportief en comfortabel trekkingstuur. Nieuwe ketting en tandwielen. De accu is drie jaar geleden vernieuwd.