BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer
| Framemaat | 50 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 160 cm - 170 cm |
| Groepset | Shimano SLX 3x10 |
| Instap | Mixed |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Actief |
| Versnellingstype | Derailleurversnelling |
| Modeljaar | 2020 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Magura |
| Bandbreedte | 40 mm |
| Aantal versnellingen | 3x10 |
| Soort rem | Hydraulische velgremmen |
Deze Koga beschikt over een Shimano SLX 3x10-speed derailleurversnelling, Magura velgremmen en 40 mm banden.
We gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Aanvaard alle cookies’ te klikken, stem je in met ons gebruik van cookies.