Giant TCR Advanced disc 2 2023
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €39,95 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemateriaal | Carbon |
|---|---|
| Groepset | Shimano 105 R7000 |
| Type groepset: | Mechanisch |
| Wielset | Giant P-R2 Disc wheelset |
| Modeljaar | 2023 |
| Gewicht | 8,4 kg |
| Crankstel | Shimano 105 FC-R7000 52/36T |
| Type Cassette | Shimano CS-R7000 11-speed 11-30T |
| Stuur | Giant Contact XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm |
| Stuurpen | Giant Contact XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Banden | Giant Course 1 25 mm |
| Remmethode | Schijfrem |
| Type remschijf | Giant MPH rotors [F] 160mm [R] 140mm |
| Zadel | Giant Approach |
| Zadelpen | Giant Variant |
Giant TCR Advanced Disc 2 2023
Met de Giant TCR Advanced Disc 2 is de negende generatie van de Giant TCR uit. The legend is reborn. De fiets is lichter en stijver dan ooit tevoren en behoort tot de snelste allround wielrenfietsen. Ben jij op zoek naar een racefiets die aerodynamischer is dan andere allround racefietsen? Ga dan voor de Giant TCR Advanced Disc 2!
De componenten op de Giant TCR Advanced Disc 2
Heel wat componenten zijn verbeterd en vernieuwd op de nieuwe Giant TCR Advanced Disc 2. De Giant PR-2-wielset is voorzien van een aandrijving met drie pallen en is uitgerust met een bredere velg. De nieuwe Giant Course tubeless banden vallen breder op deze vernieuwde velg en voegen met hun soepele karkas ook de nodige grip toe. Tubeless vermindert namelijk de kans op lekrijden en geeft nog betere rijeigenschappen, zoals comfort en meer grip.
Het stuur en het zadel van deze wielrenfiets
De Giant TCR Advanced Disc 2 heeft een carbon zadelpen met de nieuwe aerodynamische afgesneden ellipsvorm. Uiteraard zorgt de unieke carbon lay-up voor meer flex en comfort. Daarnaast heeft deze allround wielrenfiets het Giant Contact-stuur en de Giant Contact Overdrive-stuurpen, welke hetzelfde zijn gebleven als de voorgangers. Een vernieuwing op deze fiets is het Giant Approach “boost”-zadel van 148mm breed. Dit zadel heeft een kortere, bredere neus en een ergonomische opening. Het is mogelijk om een Giant Ridesense-sensor te monteren en te koppelen aan iedere Bluetooth- en/of ANT+-fietscomputer.
Het frame van de Giant TCR Advanced Disc 2
Deze fiets is nog steeds de meest aerodynamische “allround” racefiets op de wielermarkt. Deze TCR bestaat uit het compact road design met slooping bovenbuis, megadrive-onderbuis en het Overdrive 2-balhoofd. Zo geniet jij nog steeds van de snelste rijeigenschappen. De afgesneden ellipsvorm van de buis, maakt de Giant TCR Advanced Disc 2 sneller dan concurrerende fietsen.
Een zeer lichte fiets
Aangezien Giant als enige fietsfabrikant zijn eigen carbon en hars ontwikkelt en produceert, is het carbon op deze fiets ook door robots lasergesneden in ultra precieze vormen. Hierdoor zijn de carbon stukken nog kleiner en lichter met strakkere randen. De Giant TCR Advanced Disc 2 heeft drie sterke laklagen, waardoor de frameset zo licht mogelijk is gebleven. Het frame weegt maar 855 gram en de carbon voorvork 390 gram. Deze voorvork is symmetrisch en voegt 35% meer laterale stijfheid toe aan de frameset. Zo begeleid jij deze legendarische racefiets tot op de millimeter door de bocht!
De afmontage van deze snelle allround wielrenfiets
De Shimano 105-schakelgroep is de groepset met de beste prijs-kwaliteitverhouding in het Shimano-gamma. Met de vele technieken die ook op de Shimano Ultegra-groep gebruikt worden, is deze groep uitermate geschikt voor recreatief gebruik. Door zijn 11-speed cassette heeft de 105-groep een groot versnellingsbereik en de geroemde hydraulische schijfremmen van Shimano geven met minimale inspanning maximale remkracht. De Giant TCR Advanced Disc 2 is uitgerust met een Shimano RS510 52/36-crankstel met een Shimano 105 R7000 11-30 cassette.
Kies voor deze lichte allround wielerfiets voor recreatieve sportfietsers
Ga voor de Giant TCR Advanced Disc 2 als jij graag een zeer lichte racefiets wilt voor de beste prijs-kwaliteitverhouding. Breng een bezoek aan Rullens Fietsen in Wouw voor een proefrit op onze racefietsen met een carbon frame en ontdek welke fiets het beste bij je past. Natuurlijk kun je onze fietsen gemakkelijk online bestellen in onze webshop.