Gazelle Ultimate C380 HMB 57 cm tweedehands e-bike
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 57 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 175 cm - 185 m |
| Groepset | Enviolo NuVinci Optimized |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Motor | Bosch Performance Line |
| Positie motor | Middenmotor |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 500 Wh |
| Modeljaar | 2021 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Nexus |
| Bandbreedte | 47 mm |
| Soort rem | Hydraulische schijfremmen |
Gazelle Ultimate C380 HMB 57 cm tweedehands e-bike
Kilometerstand 36400. Modeljaar 2021. Accu 500Wh. Actieradius in eco ca 100Km. Max. mogelijk aandrijfkoppel 65 Nm.
BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer