Gazelle Davos Xtra 54 cm tweedehands stadsfiets
- Fiets op voorraad? Kom in de winkel langs voor een testrit!
- Fiets uitsluitend aan te schaffen in de winkel.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 54 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 170 cm - 180 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 8 |
| Instap | Hoog |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Actief |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Modeljaar | 2016 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Nexus |
| Bandbreedte | 40 mm |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Gazelle Davos Xtra 54 cm tweedehands stadsfiets
Nette en mooie herenfiets. Veilige kleine frame maat voor de kleine mannen. Lichtlopende Shimano 8 versnellingen. Veilige Shimano Rollerbrake remmen. Nieuwe anti lek buiten banden. Helemaal nagekeken en gecontroleerd.
Bovag garantie op tweedehands fietsen
Lees meer