Cortina U4 Transport Mini 26 inch tweedehands kinderfiets
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 46 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 160 cm - 170 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 3 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Kinderfiets |
| Zithouding | Comfortabel |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Modeljaar | 2021 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 26 inch |
| Bandbreedte | 47 mm |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Soort rem | Terugtraprem |
Cortina U4 Transport Mini 26 inch tweedehands kinderfiets
Cortina Transport U4 Mini Solid. Meisjesfiets in framemaat 26 inch. Kleur Smooth Grey Matt. Shimano Nexus 3-traps versnellingsnaaf. Er zitten wel een paar beschadigingen op.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer