Cortina Mozzo Pro 55 cm tweedehands e-bike
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 55 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 170 cm - 180 cm |
| Groepset | Shimano Nexus 8 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Sportief |
| Motor | Shimano |
| Positie motor | Middenmotor |
| Accu positie | Frame accu |
| Accu | 500 Wh |
| Modeljaar | 2022 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Shimano Nexus |
| Bandbreedte | 40 mm |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Soort rem | Schijfrem |
Cortina Mozzo Pro 55cm tweedehands e-bike
De Cortina E-Mozzo Pro is dé e-bike fie perfect is voor al je woon-werkverkeer. Het stijlvolle design in combinatie met de high-end specs zorgt ervoor dat je binnen no-time weer thuis bent na een lange werkdag.
Bovag garantie op tweedehands fietsen
Lees meer