Batavus Personal Bike 54 cm tweedehands stadsfiets
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 54 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 165 cm - 175 cm |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Comfortabel |
| Modeljaar | 2018 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Bandbreedte | 47 mm |
| Soort rem | Terugtraprem |
Batavus Personal Bike 54 cm tweedehands stadsfiets
Oersterke en betrouwbare stadsfiets. Is al jarenlang populair voor zakelijk gebruik. Deze uniseks stadsfiets, met uniek anti-diefstal nummer is ideaal voor zwaar gebruik. Het werkpaard in de Batavus collectie.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer