BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer
| Framemaat | 57 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 175 cm - 185 m |
| Groepset | Batavus |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Actief |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Modeljaar | 2016 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Batavus Jagwire |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Goede en betrouwbare stadsfiets. Beschikt over een 7-speed naafversnelling van Batavus en 37 mm banden.
We gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Aanvaard alle cookies’ te klikken, stem je in met ons gebruik van cookies.