Batavus Diva 56 cm tweedehands stadsfiets
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 56 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 175 cm - 185 m |
| Groepset | Batavus |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Comfortabel |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Modeljaar | 2014 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Bandbreedte | 47 mm |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Soort rem | Terugtraprem |
Batavus Diva 56 cm tweedehands stadsfiets
De Diva een stijlvolle en klassieke transportfiets. De Diva is er alleen voor dames en is een van de meest populaire Batavus-fietsen. Deze comfortabele fiets is van alle gemakken voorzien. De Diva heeft een naafdynamo en een voordrager, stuurvergrendeling en een tweepootstandaard.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer