Batavus Blockbuster 50 cm tweedehands stadsfiets
- Fiets op voorraad? Kom in de winkel langs voor een testrit!
- Fiets uitsluitend aan te schaffen in de winkel.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 50 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 160 cm - 170 cm |
| Groepset | Batavus |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Nee |
| Soort fiets | Stadsfiets |
| Zithouding | Comfortabel |
| Versnellingstype | Naafversnelling |
| Modeljaar | 2009 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Batavus Jagwire |
| Bandbreedte | 42 mm |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Soort rem | Rollerbrakes |
Batavus Blockbuster 50 cm tweedehands stadsfiets
Betrouwbare en degelijke stadsfiets. 3- speed derailleurversnelling van Shimano Nexave. 37 mm banden en Shimano Nexave velgremmen.
BOVAG Garantie op tweedehands fietsen
Lees meer