Koga E-Deluxe Lady 50 cm tweedehands e-bike
- Online fiets bestellen? Klik hier voor informatie over de aflevering.
- Fiets op voorraad! Binnen 4 tot 5 dagen bij u thuis (België 6-7 dagen).
- Gratis afhalen in de winkel (dinsdag en zondag gesloten), €30 verzendkosten in Nederland en België.
- Betalen in 3 termijnen zonder rente en BKR registratie tot €5000.
- Let op! Service en garantie vindt enkel plaats op de locatie in Wouw.
Specificaties
| Framemaat | 50 cm |
|---|---|
| Geadviseerde lichaamslengte | 160 cm - 170 cm |
| Groepset | Shimano Deore 3x10 |
| Instap | Laag |
| Reserve sleutel | Ja |
| Soort fiets | E-bike |
| Zithouding | Actief |
| Motor | Koga Ion |
| Positie motor | Achterwielmotor |
| Versnellingstype | Derailleurversnelling |
| Accu positie | Bagagedrager accu |
| Accu | 500 Wh |
| Modeljaar | 2015 |
| Staat ketting & tandwielen | Nieuw |
| Wielmaat | 28 inch |
| Type rem | Magura HS11 |
| Bandbreedte | 37 mm |
| Aantal versnellingen | 3x10 |
| Soort rem | Hydraulische velgremmen |
Koga E-Deluxe Lady 50 cm tweedehands e-bike
Sportieve en lichte dames E-Bike. Een van de stilste en soepelste ION motor. Inclusief nieuwe ION accu van 500 watt. Met 2 jaar garantie op de accu. Helemaal gecontroleerd en nagekeken. Voor weer vele ontspannen fiets tochten.
Tweedehands fietsen bij Rullens Fietsen
Lees meer